Fernand Huts

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Geboren te Antwerpen op 18 juni 1950. Licentiaat in de rechten. Bestuurder van vennootschappen. Officier in de Orde van Leopold II.

 wait please...
Activiteit van Fernand Huts - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Fernand Huts - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*