Charles Moyaerts

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Hasselt sedert 27 oktober 1994, ter vervanging van de heer Claes, Willy, ontslagnemend op 15 oktober 1994. Geboren te Sint-Truiden op 8 maart 1953. Ambtenaar.

 wait please...
Activiteit van Charles Moyaerts - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Charles Moyaerts - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*