Martine Payfa

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger FDF (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 18 mei 2003 tot 28 juni 2004. Gewezen volksvertegenwoordiger van het "Front démocratique des Francophones - Pari pour la Wallonie" (FDF-PPW) voor het arrondissement Brussel van 20 juli 1994 tot 21 mei 1995. ¢ Lid van de MR-fractie. ¢ Geboren te Etterbeek op 19 januari 1952. ¢ Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 20 juli 1994 en van 21 mei 1995 tot 5 juni 2003. Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement. ¢ Onderwijzeres. ¢ Burgemeester van Watermaal-Bosvoorde. Gewezen voorzitter van het OCMW Watermaal-Bosvoorde. ¢ Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Martine Payfa - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Martine Payfa - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    48 (1991-1995)   |   


*