Jean-Pierre Van Rossem

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger (ROSSEM) voor het arrondissement Antwerpen sedert 24 november 1991. Geboren te Brugge op 29 mei 1945. Licentiaat in de economische wetenschappen. Auteur. Voorzitter van de ROSSEM-fractie van de Kamer.

 wait please...
Activiteit van Jean-Pierre Van Rossem - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Jean-Pierre Van Rossem - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*