Viviane Jacobs

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor het arrondissement Brussel sedert 1 februari 1990, ter vervanging van de heer PICQUÉ Charles, ontslagnemend op 29 januari 1990. Geboren te Brussel op 21 maart 1948. Licentiate geschiedenis. Directeur van het Instituut E. Vandervelde. Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. Lid van de Commissie voor het Bedrijfsleven en voor het Wetenschapsbeleid en van het Adviescomité voor de Maatschappelijke emancipatie.

 wait please...
Activiteit van Viviane Jacobs - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Viviane Jacobs - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






47 (1988-1991)   |