Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor het arrondissement Hasselt van 8 november 1981 tot 13 oktober 1985 en voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik sedert 21 mei 1995. - Geboren te Zonhoven op 17 mei 1941. - Senator van 23 oktober 1985 tot 13 december 1987 en van 9 december 1991 tot 21 mei 1995. - Tolk-vertaalster. Gewezen lerares. - Gewezen secretaris van de Senaat. - Gewezen provincieraadslid (Limburg). - Burgemeester van Zonhoven. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*