Olga Lefeber

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Antwerpen sedert 18 januari 1983. Geboren te Lillo op 7 februari 1929. Arrondissementeel secretaris van de Socialistische Vrouwen. Lid van de "World Women Parliamentarians for Peace". Gewezen schepen van Berchem. Gewezen voorzitter van de districtsraad Berchem. Gemeenteraadslid van Antwerpen. Lid van de Commissie voor de Landsverdediging en secretaris van het AdviescomitÚ voor de Maatschappelijke Emancipatie.

 wait please...
Activiteit van Olga Lefeber - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Olga Lefeber - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






47 (1988-1991)   |