Alo´s Beckers

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Turnhout sedert 13 oktober 1985. Geboren te Mol op 27 februari 1948. Gewezen ambtenaar. Industrieel ingenieur. Gemeenteraadslid van Mol. Lid van de Commissies voor de Opvoeding, het Wetenschapsbeleid en de Cultuur en voor de Infrastructuur en van de Commissie belast met de Problemen inzake Handels- en Economisch Recht.

 wait please...
Activiteit van Alo´s Beckers - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Alo´s Beckers - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






47 (1988-1991)   |