Hugo Coveliers

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 1999. Gewezen volksvertegenwoordiger van de Volksunie (VU) voor het arrondissement Antwerpen van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995. - Geboren te Schelle op 21 februari 1947. - Senator van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999. - Doctor in de rechten. Licentiaat in de criminologie. Advocaat. - Voorzitter van de VLD-fractie van de Kamer. Gewezen voorzitter van de Volksunie-fractie van de Kamer. - Gewezen voorzitter van de liberale fractie (VLD) van de Senaat. - Gewezen gemeenteraadslid van Antwerpen. - Plaatsvervangend lid van de Parlementaire vergadering van de Organisatie voor de Veiligheid en de Samenwerking in Europa.

 wait please...
Activiteit van Hugo Coveliers - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Hugo Coveliers - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*