Frans Cauwenberghs

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij(CVP) voor het arrondissement Antwerpen van 17 april 1977 tot 8 november 1981, van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Geboren te Hemiksem op 7 april 1934. Zaakvoerder. Quaestor van de Kamer. Burgemeester van Hemiksem. Gewezen eerste schepen van Hemiksem. - Lid van de Organisatie voor de veiligheid en de samenwerking in Europa. - Officier in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Frans Cauwenberghs - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Frans Cauwenberghs - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*