Olivier Henry

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Henegouwen sedert 6 juli 2010. Lid van de PS-fractie. Geboren te Gosselies op 24 oktober 1972. Licentiaat in de handels- en financiŰle wetenschappen. Ambtenaar. Voorzitter van het OCMW van Fleurus.

 wait please...
Activiteit van Olivier Henry - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Olivier Henry - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*