Laurent Devin

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Henegouwen sedert 13 juni 2010. Lid van de PS-fractie. Geboren te Binche op 16 maart 1970. Gewezen lid van het Waals parlement. Licentiaat in de journalistiek en de communicatie. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Burgemeester van Binche.

 wait please...
Activiteit van Laurent Devin - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Laurent Devin - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |   


*