Rosaline Mouton

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 6 december 2012, ter vervanging van mevrouw Myriam Vanlerberghe, onslagnemend op 1 december 2012. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Oostende op 14 oktober 1981. Licentiate in de rechten. Master in het notariaat. Master in het vennootschapsrecht. Notarieel juriste. Gewezen lid van het OCMW van Koksijde. Gemeenteraadslid van Koksijde.

 wait please...
Activiteit van Rosaline Mouton - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Rosaline Mouton - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*