Ann Vanheste

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 13 juni 2010. Lid van sp.a-fractie. Geboren te Veurne op 5 maart 1969. Meewerkende echtgenote. Diploma Boekhouden-Informatica. Gewezen voorzitter van het OCMW van De Panne. Lid van het OCMW van De Panne. Burgemeester van De Panne.

 wait please...
Activiteit van Ann Vanheste - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Ann Vanheste - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |   


*