Philippe Blanchart

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Henegouwen sedert 25 juni 2009. Lid van de PS-fractie. Geboren te Lobbes op 13 februari 1963. Regent elektromechanica. Kandidaat in de psycho-pedagogische wetenschappen. Licentiaat in de arbeidswetenschappen. Europees universitair getuigschrift voor sociaal werk. Inspecteur van het hoger secundair onderwijs. Voorzitter van het OCMW van Thuin. Gemeenteraadslid van Thuin.

 wait please...
Activiteit van Philippe Blanchart - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Philippe Blanchart - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*