Peter Luykx

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Limburg van 21 december 2007 tot 30 december 2008, van 2 juli 2009 tot 13 juni 2010 en sedert 6 juli 2010. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Neerpelt op 6 mei 1964. Gegradueerde in de bedrijfseconomie. Afgevaardigd bestuurder. Gemeenteraadslid van Lommel.

 wait please...
Activiteit van Peter Luykx - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Peter Luykx - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*