David Clarinval

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Namen sedert 21 december 2007. Lid van de MR-fractie. Geboren te Dinant op 10 januari 1976. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Bediende. Gewezen provincieraadslid (Namen). Burgemeester van Bièvre.

 wait please...
Activiteit van David Clarinval - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van David Clarinval - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*