Stefaan Vercamer

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Deinze op 9 juni 1961. Maatschappelijk assistent. Licentiaat in het economisch en sociaal beleid. Gewezen secretaris van het ACW. Gastdocent Arteveldehogeschool Gent sedert 2010. Lid directiecomité sociale huisvestingsmaatschappijen Vlaamse Ardennen en Denderstreek. Bestuurder CM Midden-Vlaanderen. Voorzitter Lokaal Overlegplatform basisonderwijs Oudenaarde. Schepen van Oudenaarde. Voorzitter van het OCMW van Oudenaarde.

 wait please...
Activiteit van Stefaan Vercamer - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Stefaan Vercamer - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*