Sarah Smeyers

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Aalst op 8 oktober 1980. Licentiate in de rechten. Licentiate in het notariaat. Notarieel juriste. Quaestor van de Kamer. Voorzitter van het OCMW van Aalst. Schepen van Aalst.

 wait please...
Activiteit van Sarah Smeyers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Sarah Smeyers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*