Georges Gilkinet

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Namen sedert 10 juni 2007. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Namen op 25 januari 1971. Licentiaat in de sociale communicatie. Gewezen politiek raadgever van de Ecolo-fractie van de Kamer van volksvertegenwoordigers. Voorzitter van de gemeenteraad van Assesse. Voorzitter van de commissie voor de FinanciŰn en de Begroting.

 wait please...
Activiteit van Georges Gilkinet - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Georges Gilkinet - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*