Wouter De Vriendt

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Groen) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Oostende op 22 juni 1977. Licentiaat in de Politieke wetenschappen. Ambtenaar. Gewezen secretaris van de Kamer. Gemeenteraadslid van Oostende. Voorzitter van de commissie Legeraankopen.

 wait please...
Activiteit van Wouter De Vriendt - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Wouter De Vriendt - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*