Sonja Becq

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 10 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Duffel op 8 december 1957. Lid van het Vlaams parlement van 21 mei 1995 tot 13 juni 2004. Licentiate in de rechten. Licentiate in de criminologie. Kandidate in de filosofie. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gewezen advocate. Tweede ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Vlaams-Brabant). Schepen van Meise. Gewezen voorzitter van het OCMW van Meise. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Sonja Becq - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Sonja Becq - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*