Monica De Coninck

Picture

  Taal: Nederlands

  Adres:

  email : eb.remaked@kcninoced.acinom

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Antwerpen sedert 25 mei 2014. | Lid van de sp.a-fractie. | Geboren te Oostende op 21 maart 1956. | Licentiaat in de moraalwetenschappen. Master in public management. Lerares. | Gemeenteraadslid van Antwerpen. | Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Antwerpen van 7 december 2006 tot 10 juni 2007 Gewezen minister van Werk. Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Gewezen schepen van Antwerpen. Gewezen voorzitter van het OCMW van Antwerpen. | Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Monica De Coninck - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Monica De Coninck - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Ondervoorzitter:


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2019)   |    51 (2003-2007)   |   


*