Luk Van Biesen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Annemie Neyts-Uyttebroeck, ontslagnemend op 20 juli 2004. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Brussel op 26 juni 1960. ▀ Handelsingenieur (Solvay). Zaakvoerder. ▀ Gewezen schepen van Kraainem. Gemeenteraadslid van Kraainem.

 wait please...
Activiteit van Luk Van Biesen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Luk Van Biesen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*