Jef Van den Bergh

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 8 juli 2004. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Essen op 5 februari 1973. Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. Gewezen medewerker van de CD&V-fractie van de Vlaamse Raad. Schepen van Kalmthout. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Jef Van den Bergh - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Jef Van den Bergh - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*