Christian Brotcorne

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Henegouwen sedert 10 juni 2007. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Leuze op 9 december 1953. Gemeenschapssenator van 12 juni 2003 tot 2 mei 2007. Lid van het Waals parlement van 20 november 2002 tot 28 juni 2007. Lid van het parlement van de Franse gemeenschap van 21 november 2002 tot 28 juni 2007. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Gewezen voorzitter van de cdH-fractie van de Kamer. Gewezen voorzitter van de cdH-fractie van de Senaat. Gewezen provincieraadslid en gewezen voorzitter van de provincieraad (Henegouwen). Gewezen schepen van Leuze-en-Hainaut. Burgemeester van Leuze-en-Hainaut. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Christian Brotcorne - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Christian Brotcorne - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*