Catherine Fonck

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@kcnof.enirehtac

© Belga 2014

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Henegouwen sedert 5 juni 2003 (vervangen voor de duur van haar ambt van minister van 30 juli 2004 tot 10 juni 2007 en van 5 juli 2007 tot 16 juli 2009). Lid van de cdH-fractie. Geboren te Ciney op 22 september 1968. Doctor in de geneeskunde. Bijzondere licentie in de interne geneeskunde en in de nefrologie (UCL). Voorzitter van de cdH-fractie van de Kamer. Gewezen staatssecretaris voor Leefmilieu, Energie en Mobiliteit, toegevoegd aan de minister van Binnenlandse Zaken en Gelijke Kansen, en staatssecretaris voor Staatshervorming, toegevoegd aan de eerste minister. Gewezen minister van Volksgezondheid, Kinderwelzijn en Hulpverlening aan de Jeugd (Franse gemeenschapsregering). Gemeenteraadslid van Frameries. Grootofficier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Catherine Fonck - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Catherine Fonck - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Ondervoorzitter:


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*