Nahima Lanjri

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen van 18 mei 2003 tot 10 juni 2007 en sedert 13 juni 2010. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Borgerhout op 17 februari 1968. Senator van 10 juni 2007 tot 13 juni 2010 Licentiate vertaler. Gewezen gemeenteraadslid van Antwerpen.Lid van de districtsraad van Borgerhout. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Nahima Lanjri - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Nahima Lanjri - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    51 (2003-2007)   |   


*