Nahima Lanjri

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 18 mei 2003. - Lid van de CD&V-fractie. - Geboren te Borgerhout op 17 februari 1968. - Licentiate vertaler. - Gemeenteraadslid van Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Nahima Lanjri - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Nahima Lanjri - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    51 (2003-2007)   |   


*