Dalila Douifi

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Brugge sedert 14 juli 1999, ter vervanging van de heer Renaat Landuyt, verkozen tot minister van Werkgelegenheid en Toerisme (Vlaamse regering) op 13 juli 1999. Lid van de SP-fractie. Geboren te Torhout op 17 februari 1970. Regentes Frans-Geschiedenis-Moraal. Lerares. Gemeenteraadslid van Torhout.

 wait please...
Activiteit van Dalila Douifi - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Dalila Douifi - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*