Peter Vanvelthoven

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Limburg van 18 mei 2003 tot 30 juni 2009 en sedert 13 juni 2010 (vervangen voor de duur van zijn ambten van staatssecretaris en minister van 14 juli 2003 tot 10 juni 2007). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003 Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Lommel op 22 oktober 1962. Lid van de Vlaamse Raad van 4 juli 1995 tot 13 juni 1999. Gewezen lid van het Vlaams parlement. Licentiaat in de rechten. Gewezen voorzitter van de sp.a-fractie van de Kamer. Gewezen voorzitter van de sp.a-fractie van het Vlaams parlement. Gewezen minister van Werk. Gewezen staatssecretaris voor Informatisering van de Staat, toegevoegd aan de minister van Begroting en Overheidsbedrijven. Gewezen bestendig afgevaardigde van de provincie Limburg. Gewezen provincieraadslid (Limburg). Burgemeester van Lommel. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Peter Vanvelthoven - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Peter Vanvelthoven - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*