André Frédéric

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@cirederf.erdna

  website : www.andrefrederic.be (*)

© Belga 2014

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Luik sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Verviers van 13 oktober 1998 tot 13 juni 1999, van 23 juli 1999 tot 4 april 2000 en van 27 april 2000 tot 18 mei 2003. Lid van de PS-fractie. Geboren te Verviers op 4 juli 1958. Onderwijzer. Ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen voorzitter van de PS-fractie van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Luik). Schepen van Theux. Gewezen voorzitter van het OCMW van Theux. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van André Frédéric - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van André Frédéric - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*