André Frédéric

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Luik sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Verviers van 13 oktober 1998 tot 13 juni 1999, van 23 juli 1999 tot 4 april 2000 en van 27 april 2000 tot 18 mei 2003. Lid van de PS-fractie. Geboren te Verviers op 4 juli 1958. Onderwijzer. Gewezen ondervoorzitter van de Kamer. Voorzitter van de PS-fractie van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Luik). Schepen van Theux. Gewezen voorzitter van het OCMW van Theux. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van André Frédéric - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van André Frédéric - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*