Servais Verherstraeten

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 21 mei 1995. Lid van de CVP-fractie. Geboren te Balen op 29 januari 1960. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Gewezen eerste schepen van Mol. Gemeenteraadslid van Mol.

 wait please...
Activiteit van Servais Verherstraeten - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Servais Verherstraeten - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014- )   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*