Jean-Marc Delizée

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Namen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Dinant-Philippeville van 10 juni 1993 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Namen-Dinant-Philippeville van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de PS-fractie. ▀ Geboren te Oignies op 30 juli 1959. ▀ Licentiaat in de politieke wetenschappen en internationale betrekkingen. Bediende. ▀ Eerste ondervoorzitter van de Kamer. ▀ Gewezen burgemeester van Viroinval. Schepen van Viroinval.▀ Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Jean-Marc Delizée - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Jean-Marc Delizée - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*