Olivier Maingain

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@niagniam.reivilo

  website : www.defi.be/ (*)

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (DéFi) voor de kieskring Brussel-Hoofdstad sedert 25 mei 2014. | Behoort niet tot een erkende politieke fractie. | Geboren te Brussel op 3 augustus 1958. | Licentiaat in de rechten. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gediplomeerde van de Universiteit van Utrecht. | Voorzitter van DéFi (Démocrate Fédéraliste Indépendant). | Burgemeester van Sint-Lambrechts-Woluwe. Volksvertegenwoordiger FDF voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 21 mei 1995 tot 25 mei 2014. Gewezen volksvertegenwoordiger van het "Front démocratique des francophones - Pari pour la Wallonie" (FDF-PPW) voor het arrondissement Brussel van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. Gewezen lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. Gewezen voorzitter van het College van Quaestoren van de Kamer. | Gewezen schepen van Brussel. Gewezen gemeenteraadslid van Brussel. | Grootofficier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als niet-stemgerechtigd lid:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*