Olivier Maingain

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger FDF (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Gewezen volksvertegenwoordiger van het "Front démocratique des francophones - Pari pour la Wallonie" (FDF-PPW) voor het arrondissement Brussel van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Brussel op 3 augustus 1958. ▀ Licentiaat in de rechten. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gediplomeerde van de Universiteit van Utrecht. ▀ Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 13 januari 1995. ▀ Quaestor van de Kamer. ▀ Voorzitter van het "Front démocratique des francophones" (FDF). ▀ Gewezen schepen van Brussel. Gewezen gemeenteraadslid van Brussel. Burgemeester van Sint-Lambrechts-Woluwe. ▀ Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*