Olivier Maingain

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger "PRLFDF" voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Gewezen volksvertegenwoordiger van het "Front démocratique des francophones (FDF) voor het arrondissement Brussel van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. Geboren te Brussel op 3 augustus 1958. Licentiaat in de rechten. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gediplomeerde van de Universiteit van Utrecht. Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 13 januari 1995. Voorzitter van het "Front démocratique des francophones" (FDF). Schepen van Brussel. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Olivier Maingain - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014- )   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*