Dirk Van der Maelen

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Aalst van 27 juli 1989 tot 24 november 1991, van 16 december 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Aalst-Oudenaarde van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Geraardsbergen op 14 maart 1953. Licentiaat in de Rechten (specialisatie internationaal recht). Licentiaat in Europees recht. Ambtenaar. Secretaris van de Kamer. Gewezen ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen voorzitter van de sp.a-spirit-fractie van de Kamer. Gewezen gemeenteraadslid van Geraardsbergen. Lid van het OCMW van Geraardsbergen. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Dirk Van der Maelen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Dirk Van der Maelen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*