Patrick Dewael

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor het arrondissement Tongeren-Maaseik van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik sedert 21 mei 1995. ▀ Geboren te Lier op 13 oktober 1955. ▀ Advocaat. Licentiaat in het notariaat. ▀ Voorzitter van de liberale fractie (VLD) van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. ▀ Gewezen lid van de executieve van de Vlaamse Gemeenschap. ▀ Burgemeester van Tongeren. ▀ Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Patrick Dewael - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Patrick Dewael - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014- )   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*