Frank Wilrycx

Picture

  Taal: Nederlands

  Adres:

  email : eb.remaked@xcyrliw.knarf

  website : www.frankwilrycx.be (*)

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Antwerpen sedert 3 mei 2018. | Lid van de Open Vld-fractie.| Geboren te Turnhout op 25 april 1965. | Licentiaat toegepaste economische wetenschappen. Zaakvoerder. | Burgemeester van Merksplas. | Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Antwerpen van 7 december 2011 tot 25 mei 2014 en van 30 juli 2014 tot 29 april 2016. Gewezen provincieraadslid (Antwerpen).

 wait please...
Activiteit van Frank Wilrycx - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Frank Wilrycx - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*