Sonja Becq

Picture

  Taal: Nederlands

  Adres:

  email : eb.remaked@qceb.ajnos

  website : www.sonjabecq.be (*)

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Vlaams-Brabant sedert 25 mei 2014. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 10 juni 2007 tot 25 mei 2014. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Duffel op 8 december 1957. Licentiate in de rechten. Licentiate in de criminologie. Kandidate in de filosofie. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gewezen advocate. Gewezen lid van het Vlaams Parlement. Ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Vlaams-Brabant). Schepen van Meise. Gewezen voorzitter van het OCMW van Meise. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Sonja Becq - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Sonja Becq - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*