Jacques Chabot

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@tobahc.seuqcaj

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Luik sedert 9 november 2017. | Lid van de PS-fractie. | Geboren te Borgworm op 10 oktober 1953. | Licentiaat in de economische wetenschappen. | Burgemeester van Borgworm. | Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Hoei-Borgworm van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003 en voor de kieskring Luik van 18 mei 2003 tot 10 juni 2007. Gewezen lid van de Waalse gewestraad. Gewezen lid van de Franse gemeenschapsraad. Gewezen provincieraadslid (Luik). Gewezen schepen van Borgworm.

 wait please...
Activiteit van Jacques Chabot - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Jacques Chabot - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2019)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*